Usługi wykładana izolacji EPDM

Nasza firma Blue Garden specjalizuje się w usługach uszczelniania EPDM. Przez lata doskonaliliśmy swoje umiejętności dzięki czemu możemy zagwarantować szczelność wykonywanych przez nas izolacji. Każdego roku wykładamy przynamniej kilkanaście tysięcy m2 folii EPDM.

Zajmujemy się wykładaniem folii EPDM zarówno na najmniejszych oczkach wodnych, ale także na bardzo dużych, wielotysięcznych zbiornikach wodnych. Uszczelniamy za pomocą geomembrany EPDM oczka wodne, stawy kąpielowe, stawy dekoracyjne, zbiorniki retencyjne, fontanny, wielkopowierzchniowe stawy dla pól golfowych i stoków narciarskich. Poznaj kilka realizacji przy których pracowaliśmy. 

Stawy kąpielowe i oczka wodne

Oczka wodne są najpopularniejszym wodnym elementem spotykanym w Naszych ogrodach. Folia EPDM idealnia sprawdza się do ich uszczelniania. 

Stawy kąpielowe od lat mnożą się na Naszym rynku. Uszczelnienie stawu kąpielowego, zwłaszcza z murowaną częścią – jest trudnym zadaniem. Możemy powiedzieć że jest to Nasza specjalność. Geomembrana EPDM idealnie sprawdza się przy tego rodzaju zbiornikach. Żaden inny materiał nie pozwoli tak dobrze uszczelnić zarówno płaskich, betonowych ścian, jak i falowanych części stawu. Poznaj kilka Naszych realizacji.

Stawy wielkopowierzchniowe

Geomembrana EPDM Firestone dzięki dużym arkuszom i niezwodnemu systemowi łączenia jest niezastąpiona w izolacji dużych stawów i zbiorników. 

Stawy o powierzchni kilku, a nawet kilkudziesięciu tysięcy m2 nie są dla Nas problemem. Za pomocą geomembrany EPDM jesteśmy w stanie uczernić zbiornik każdej wielkości i kształtu. Przez lata wykonaliśmy dziesiątki dużych stawów dekoracyjnych, zbiorników do naśnieżania czy też zbiorników retencyjnych.